LolaJack

LolaJack

LolaJack is een online casino met sportsbook in het Nederlands, actief onder een licentie van Curaçao eGaming. Na registratie krijg je toegang tot slots, live casino, tafelspellen, crash spellen en jackpots, aangevuld met sportweddenschappen, live wedden en paardenraces. Het bonusaanbod bestaat uit welkomstpakketten, wekelijkse en weekend herlaadbonussen, cashback, toernooien en een VIP-programma. Betalingen verlopen in euro of USDT via kaarten, bankoverschrijving, e-wallets en cryptovaluta.

Bonus claimen
Spellen LolaJack
LolaJack — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Visa
Visa
Ethereum
Ethereum
Litecoin
Litecoin
Revolut
Revolut
USD Coin
USD Coin
Dogecoin
Dogecoin

LolaJack — Aanbieders

Pragmatic Play
Pragmatic Play
Bgaming
Bgaming
Hacksaw
Hacksaw
Microgaming
Microgaming
Playson
Playson
Spinomenal
Spinomenal
Yggdrasil
Yggdrasil
Onlyplay
Onlyplay
Red Tiger Gaming
Red Tiger Gaming
Novomatic
Novomatic
RubyPlay
RubyPlay
Betsoft
Betsoft
Gamzix
Gamzix
TaDa Gaming
TaDa Gaming
Slotmill
Slotmill
Amusnet
Amusnet
Penguin King
Penguin King
Popiplay
Popiplay
Fazi
Fazi
3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Wicked Games
Wicked Games
Gamomat
Gamomat
Backseat Gaming
Backseat Gaming
OnderdeelInformatie
LicentieautoriteitCuraçao eGaming
Licentienummer8048/JAZ
Ondersteunde valutaEUR, USDT
SpelcategorieënCasino, Live Casino, Jackpots, Sporten, Live wedden, Paardenracen
Aantal spellenMeer dan 2.500 titels
Softwareproviders13 aanbieders, waaronder Pragmatic Play en Evolution
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 GS
Welkomstbonus sport100% tot €100
Crypto welkomstbonus400% tot 20.000 USDT + 400 GS
Minimale stortingVanaf €10 (Bitcoin vanaf €30)
VIP-programmaBeschikbaar, met cashback tot 20% per week
Taal van de siteNederlands

Account aanmaken bij LolaJack

De registratie verloopt in vier stappen in het aanmeldformulier, waarna je account met een e-mailbevestiging wordt geactiveerd. Voor een uitbetaling kan LolaJack aanvullende documenten vragen om je leeftijd en identiteit te controleren.

  1. Open het registratieformulier op de website van LolaJack.
  2. Kies je land van verblijf en de valuta van je account, EUR of USDT.
  3. Vul je e-mailadres in en stel een wachtwoord in.
  4. Voeg je volledige naam, geboortedatum, woonadres en mobiele nummer toe.
  5. Bevestig dat je 18 jaar of ouder bent en ga akkoord met de voorwaarden.
  6. Klik op de activatielink in de bevestigingsmail om je account te openen.
  7. Schakel desgewenst tweefactorauthenticatie in via je accountinstellingen.

Voor LolaJack inloggen gebruik je het e-mailadres en wachtwoord van je account; bij een vergeten wachtwoord vraag je per e-mail een herstellink aan. De verificatie van documenten duurt doorgaans 24 tot 48 uur en bij complexere controles tot twee werkdagen.

Bonussen en promoties

Het aanbod is opgesplitst in casino- en sportbonussen, met aparte varianten voor euro en USDT. Op de promotiepagina staan per aanbieding de voorwaarden, de voortgang van de inzetvereiste en de vervaldatum. Een LolaJack bonus activeer je voordat je begint met spelen.

BonusAanbodCategorie
Welkomstpakket400% tot €15.000 + 400 GSCasino
Eerste Stortingsbonus100% tot €100Sport
Crypto Welkomsbonus400% tot 20.000 USDT + 400 GSCasino
Crypto Welkomsbonus100% tot 200 USDTSport
Wekelijks Herladen70 gratis spinsCasino
Wekelijkse herlaadbonus60% tot €600Sport
Crypto Wekelijkse Herlaadbonus50% tot 500 USDTSport
Weekend Herlaadbonus€500 + 70 gratis spinsCasino
Weekend Herlaadbonus55% tot €500Sport
Weekend Crypto Herlaad Bonus60% tot 1.000 USDTCasino
Weekend Crypto Herlaad Bonus75% tot 750 USDT + 100 GSCasino
Crypto Weekend Herlaadbonus50% tot 1.000 USDTSport
Cashback bonus10% tot €500Sport
Live Cashback25% tot €200Casino
Dagelijkse cashback15% tot €250Casino
Paardenraces herladen50% tot €50Sport

Welkomstpakket voor casinospelers

Nieuwe casinospelers kunnen kiezen voor het welkomstpakket van 400% tot €15.000 met 400 gratis spins. Het pakket is gekoppeld aan je stortingen en verschijnt in het overzicht van je bonussen zodra het is toegekend. De volledige voorwaarden staan op de promotiepagina.

Eerste stortingsbonus voor sport

Wie liever op sport wedt, kiest de eerste stortingsbonus van 100% tot €100. Deze aanbieding hoort bij het sportsbook en staat los van de casinobonussen. Selecteer de juiste promotie tijdens het storten of voer de bonuscode in; rond de activering af voordat je begint met inzetten.

Crypto welkomstbonussen

Speel je in USDT, dan gelden aparte aanbiedingen: 400% tot 20.000 USDT met 400 gratis spins voor het casino en 100% tot 200 USDT voor het sportsbook. De euro-aanbiedingen en de USDT-aanbiedingen staan los van elkaar.

Wekelijkse herlaadbonussen

Elke week keren aanbiedingen terug voor bestaande spelers. In het casino zijn dat 70 gratis spins, in het sportsbook een herlaadbonus van 60% tot €600. Met een cryptosaldo kun je in het sportsbook 50% tot 500 USDT aanvragen.

Weekend herlaadbonussen

In het weekend verandert het aanbod. Casinospelers vinden €500 met 70 gratis spins plus cryptovarianten van 60% tot 1.000 USDT en 75% tot 750 USDT met 100 gratis spins. In het sportsbook staan 55% tot €500 en een cryptovariant van 50% tot 1.000 USDT klaar.

Cashback aanbiedingen

Cashback keert een deel van je verliezen terug. Het casino biedt een live cashback van 25% tot €200 en een dagelijkse cashback van 15% tot €250; het sportsbook 10% tot €500.

Paardenraces herlaadbonus

Voor weddenschappen op paardenraces is er een aparte herlaadbonus van 50% tot €50, horend bij het paardenracegedeelte van het sportsbook. Geldigheidsduur en inzetvereisten lees je terug op de promotiepagina.

VIP-programma van LolaJack

Het VIP-programma richt zich op spelers die regelmatig actief zijn. De voordelen bestaan uit persoonlijke VIP-beloningen, wekelijkse VIP-cashback tot 20%, hogere limieten, een persoonlijke VIP-manager, een verjaardagsbonus en exclusieve promoties. De beloningen worden per speler afgestemd.

Loyaliteitsprogramma Beloningen

Naast de VIP-structuur is er een beloningsprogramma met munten, een winkel, uitdagingen en verzamelingen. Je bouwt voortgang op terwijl je speelt en wisselt beloningen in via je account.

Toernooien en prijzenpotten

LolaJack organiseert maandelijkse slottoernooien voor spelers in het casino. De prijzenpot kan oplopen tot €300.000 voor het toernooi op de promotiepagina, waar ook de deelnamevoorwaarden staan.

Bonus activeren in stappen

  1. Maak een account aan en bevestig je e-mailadres.
  2. Open de promotiepagina en bekijk de voorwaarden van de aanbieding.
  3. Selecteer de gewenste promotie of noteer de bijbehorende bonuscode.
  4. Ga naar de kassa en kies een stortingsmethode.
  5. Vul het stortingsbedrag in dat voldoet aan het minimum van de methode.
  6. Voer de bonuscode in als de aanbieding daarom vraagt en bevestig de betaling.
  7. Controleer bij Mijn bonussen of de aanbieding actief is voordat je inzet.

Spellen bij LolaJack

De lobby telt meer dan 2.500 titels en is te filteren op top, nieuw, populair en aanbieder, zodat je snel een categorie of provider vindt. Hieronder staan de categorieën en de spellen die LolaJack als voorbeeld toont.

Slots en videoslots

Slots vormen het grootste deel van de bibliotheek, met titels van bekende en kleinere studio's.

SpelAanbieder
Gates of Olympus 1000Pragmatic Play
Sweet BonanzaPragmatic Play
Mega MoolahMicrogaming
Buffalo TrailBF Games
Le BanditHacksaw Gaming
Wild Wild JokerPragmatic Play
15 Dragon Pearls Hold & Win3 Oaks Gaming
Piggy Riches MegawaysRed Tiger Gaming

Live casino

KenmerkInformatie
BeschikbaarheidOpgenomen in de spelcategorieën van LolaJack
ToegangVia de lobbyfilters op categorie en aanbieder
BonusLive Cashback 25% tot €200
ApparatenDesktop en mobiele browser

Tafelspellen bij LolaJack

KenmerkInformatie
BeschikbaarheidEigen categorie in de spellenlobby
ValutaEUR en USDT
ToegangFilteren op top, nieuw, populair of aanbieder
ApparatenDesktop en mobiele browser

Crash spellen

KenmerkInformatie
BeschikbaarheidEigen categorie in de spellenlobby
ToegangFilteren op top, nieuw, populair of aanbieder
ValutaEUR en USDT
ApparatenDesktop en mobiele browser

Jackpots en progressieve spellen

KenmerkInformatie
BeschikbaarheidJackpots staan als eigen speltype vermeld
ValutaEUR en USDT
ToegangVia de categoriefilters in de lobby
ApparatenDesktop en mobiele browser

Populaire spellen

SpelAanbieder
Gates of OlympusPragmatic Play
Sweet BonanzaPragmatic Play
Mega MoolahMicrogaming
Buffalo TrailBF Games
Le BanditHacksaw Gaming

Softwareproviders bij LolaJack

AanbiederAanbieder
Pragmatic PlayHacksaw Gaming
YggdrasilNovomatic
EvolutionNetEnt
Play'n GOMicrogaming
Red Tiger GamingBig Time Gaming
BF Games3 Oaks Gaming
Spribe—

Betalingen bij LolaJack

De kassa ondersteunt kaarten, bankoverschrijving, e-wallets, een prepaidoptie en een groot aantal cryptovaluta. Je stort in euro of USDT en ziet de minimum- en maximumbedragen per methode voordat je bevestigt.

Stortingen en limieten

MethodeTypeMinimumMaximum
Pay by Card CR13Kaart€10€2.000
VISA / MastercardKaart€10€2.000
RevolutE-wallet€10€5.000
Bank TransferBankoverschrijving€10€5.000
PSCDPrepaid€10€1.000
SkrillE-wallet€10€5.000
NetellerE-wallet€10€5.000
USDT ERC20Crypto€10€5.000
BitCoinCashCrypto€10€5.000
USDT SolanaCrypto€10€5.000
USDT BEP20Crypto€10€5.000
USDT TRC20Crypto€10€5.000
BitcoinCrypto€30€5.000
EthereumCrypto€10€5.000
LitecoinCrypto€10€5.000
TRXCrypto€10€5.000
RippleCrypto€10€5.000
USDCCrypto€10€5.000
BNBCrypto€10€5.000
DOGECrypto€10€5.000
SolanaCrypto€10€5.000
USDC SolanaCrypto€10€5.000
CardanoCrypto€10€5.000
  1. Log in op je geverifieerde account bij LolaJack.
  2. Open de kassa en kies het tabblad voor stortingen.
  3. Selecteer de betaalmethode die je wilt gebruiken.
  4. Kies een promotie of voer een bonuscode in als dat nodig is.
  5. Vul een bedrag in dat voldoet aan het minimum van de methode.
  6. Controleer de betaalgegevens en rond de transactie af.
  7. Bekijk bij Mijn bonussen of de aanbieding is geactiveerd.

Opnames en limieten

MethodeTypeMinimumMaximum
Withdraw to CardKaart€10€3.000
Bank TransferBankoverschrijving€10€5.000
SkrillE-wallet€10€5.000
USDT ERC20Crypto€20€5.000
BitCoinCashCrypto€20€5.000
USDT SolanaCrypto€20€5.000
USDT BEP20Crypto€20€5.000
USDT TRC20Crypto€20€5.000
BitcoinCrypto€60€5.000
EthereumCrypto€20€5.000
LitecoinCrypto€20€5.000
TRXCrypto€20€5.000
RippleCrypto€20€5.000
USDCCrypto€20€5.000
BNBCrypto€20€5.000
DOGECrypto€20€5.000
SolanaCrypto€20€5.000
USDC SolanaCrypto€20€5.000
CardanoCrypto€20€5.000
  1. Log in en open de kassa in je account.
  2. Ga naar het gedeelte voor opnames.
  3. Kies een uitbetalingsmethode uit de lijst.
  4. Vul een bedrag in binnen het minimum en maximum van die methode.
  5. Lever de gevraagde verificatiedocumenten aan als daarom wordt gevraagd.
  6. Bevestig de aanvraag en wacht op de verwerking.

Sportweddenschappen en paardenraces

Het sportsbook biedt weddenschappen voor en tijdens wedstrijden. Paardenraces vormen een apart onderdeel met een eigen herlaadbonus en met cash out reken je een weddenschap voortijdig af.

OnderdeelInformatie
Soorten weddenschappenSingle, Multi (combinatie), Live wedden
PaardenracesBeschikbaar met eigen promotie
Cash outBeschikbaar
LivestreamingNiet beschikbaar
SportbonussenWelkomst-, herlaad- en cashbackaanbiedingen
ValutaEUR en USDT

Klantenservice en contact

De ondersteuning verloopt in het Engels via e-mail, aangevuld met uitgebreide FAQ-secties op de meeste pagina's over bonussen, uitbetalingen en verantwoord spelen. Livechat is niet beschikbaar.

KanaalInformatie
E-mailsupport@a-rt.nl
LivechatNiet beschikbaar
TelefoonNiet beschikbaar
FAQ-sectiesAanwezig op de meeste pagina's
OndersteuningstalenEngels
Verantwoord spelenHulpmiddelen via je accountinstellingen

Mobiel spelen

LolaJack werkt volledig via de mobiele browser, zonder download uit een appstore. Een iOS- of Android-app is er niet, maar je kunt een snelkoppeling op je beginscherm plaatsen voor weergave op volledig scherm. Het merendeel van de meer dan 2.500 spellen is mobiel beschikbaar en je account, bonussen en inzetvoortgang blijven gelijk op desktop en mobiel, inclusief de kassa en de instellingen voor verantwoord spelen.

Licentie en beveiliging

LolaJack beschikt over een licentie van Curaçao eGaming met nummer 8048/JAZ. Het verkeer tussen jouw apparaat en de website is beveiligd met TLS/SSL-encryptie, aangevuld met toegangscontroles, monitoring en procedures tegen ongeautoriseerde toegang; persoonsgegevens worden verwerkt volgens het privacybeleid. Volgens het casino zijn de spellen RNG-gecertificeerd en worden ze onafhankelijk en periodiek getest op eerlijkheid. Tweefactorauthenticatie beveiligt je account extra.

Verantwoord spelen

Spelen is vermaak en geen manier om geld te verdienen. In de accountinstellingen vind je stortingslimieten, verlieslimieten, sessielimieten, een reality check, een afkoelperiode en zelfuitsluiting. Deelname is alleen toegestaan vanaf 18 jaar en LolaJack kan aanvullende leeftijds- en identiteitscontroles uitvoeren voor een uitbetaling. Stel je limieten in voordat je begint en pas ze aan zodra je speelgedrag verandert.

Veelgestelde vragen

Hoe werkt LolaJack inloggen?

Je logt in met het e-mailadres en wachtwoord van je registratie. Ben je je wachtwoord kwijt, dan vraag je per e-mail een herstellink aan. Tweefactorauthenticatie kun je inschakelen voor extra beveiliging.

Welke bonus krijg ik als nieuwe speler?

Nieuwe casinospelers kiezen het welkomstpakket van 400% tot €15.000 met 400 gratis spins of de cryptovariant van 400% tot 20.000 USDT met 400 gratis spins. Voor het sportsbook geldt 100% tot €100 of 100% tot 200 USDT. Lees de voorwaarden op de promotiepagina.

Hoe lang duurt de verificatie van mijn account?

Een standaardcontrole duurt doorgaans 24 tot 48 uur, complexere controles tot twee werkdagen. Je e-mailadres bevestig je direct via de activatielink.

Kan ik met cryptovaluta storten en opnemen?

Ja, onder meer Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Solana, Cardano en verschillende USDT- en USDC-netwerken. Stortingen beginnen bij €10, met €30 voor Bitcoin. Opnames in crypto starten bij €20 en bij €60 voor Bitcoin.

Is er een app van LolaJack?

Nee, er is geen app voor iOS of Android. De website is volledig responsief en je kunt een snelkoppeling op je beginscherm zetten voor weergave op volledig scherm.

Hoe bereik ik de klantenservice van LolaJack?

Het contact verloopt via e-mail op support@a-rt.nl, aangevuld met FAQ-secties over bonussen, uitbetalingen en verantwoord spelen. Livechat en telefonische ondersteuning ontbreken en de ondersteuning is in het Engels.

2026-10-15